2. TURNAJ – O POHÁR MĚSTA VESELÍ
V neděli 18. ledna proběhl ve sportovní hale Kollárova druhý kvalifikační turnaj 3. ročníku soutěže „O pohár města Veselí“. Turnaje se zúčastnilo celkem 13 týmů, a to převážně složené z hráčů a hráček 1. či 2. ligy z Brna. Objevilo se však také pár „nováčků“ v rámci naší soutěže, které jsme rádi v našem městě přivítali. Systém turnaje byl určen dle počtu přihlášených týmů na 3 skupiny. Již v průběhu základních skupin se pod vysokou sítí uskutečnilo hned několik vyrovnaných soubojů a utkání tak velmi často končilo v tie-breaku. Postup do play-off tak byl víc zamotaný než kdykoliv dříve a současně vyhrát mohl skutečně téměř každý.
Po skončení základních skupin došlo na vyřazovací část. Obrovským překvapením bylo, že do zápasů play-off nepostoupil několikanásobný vítěz (tým Richmond), o to větší šanci měl každý z postupujících týmů. Před branami postupu skončil tentokrát také domácí celek. I vyřazovací část nabídla velmi zajímavou a kvalitní podívanou, a to až do samotného závěru finálového zápasu, který skončil v podvečerních hodinách.
Celkové vítězství druhého kvalifikačního turnaje získalo družstvo NECH TO G BRO, které porazilo celek s názvem KAREL. Souboj o třetí místo byl ještě o kousek více dramatičtější, kdy o vítězi třetí příčky rozhodl tie-break. Nakonec bronzové umístění získal tým PRASOPSI, který přehrál tým TJ SOKOL VRANOVA LHOTA, který měl v rámci naší soutěže svoji premiéru. Všechna družstva zároveň získala další body do celkové tabulky ročníku.
Fotogalerie z turnaje: ZDE
Děkujeme městu Veselí nad Moravou za grantovou podporu a také dalším sponzorům za podporu.