3. turnaj – O pohár města Veselí | Volejbal Veselí nad Moravou

3. TURNAJ – O POHÁR MĚSTA VESELÍ

V neděli 22. března se ve sportovní hale Kollárova ve Veselí nad Moravou uskutečnil třetí a zároveň poslední kvalifikační turnaj 3. ročníku "O pohár města Veselí". Turnaje se zúčastnilo celkem 14 družstev, převážně z hráčů a hráček 1. či 2. ligy z Brna. Objevily se také "staronové" týmy, které se do Veselí opět vrátily. Systém turnaje byl určen dle počtu přihlášených týmů na 3 skupiny. Ihned od prvních utkání probíhala pod vysokou sítí řada zajímavých a vyrovnaných utkání, které byly očekávány, a to především kvůli upevnění či vylepšení výsledků v celkové tabulce a zisku postupu do finále celého ročníku.

Po skončení základních skupin, již tradičně, došlo na play-off, kde se utkalo 8 družstev. Domácí tým se do vyřazovací části bohužel neprobojoval, což současně znamenalo vypadnutí z TOP8 a tím i ztrátu postupu do finále ročníku. Vyřazovací část postupovala klasicky v bojovné a napjaté náladě, kdy se o postup do semifinále a poté i finále rval každý tým.

Celkové vítězství třetího kvalifikačního turnaje slavil celek RICHMOND, který se po minulém zaváhání vrátil zpět do svého standardu. Ve finále porazil tým složený i z domácích hráčů - družstvo FUGAS. V souboji o třetí místo slavil tým NECH TO G BRO, který dokázal přehrát družstvo MLADÍ A PREFÍKANÝ. Všechna družstva tak získala další a zároveň poslední body do celkové tabulky ročníku.

Kvalifikační část ročníku je tak již za námi a nyní zbývá pouze finále celého ročníku, do kterého se probojovalo 8 nejlepších družstev, na základě kvalifikačních turnajů. Finále 3. ročníku proběhne v sobotu 25. dubna.

Fotogalerie z turnaje: ZDE

Děkujeme městu Veselí nad Moravou za grantovou podporu a také dalším sponzorům za podporu.

3. turnaj – OPMV (výsledky)